Lojë me letra – Mini Family

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Mini Family janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Mini Family është një lojë vëzhgimi, shpejtësie dhe kujtese, për fëmijë të moshës + 4 vjeç. Fëmijët duhet të gjejnë sa më shumë karta me anëtarë të së njejtës familje, pasi çdo familje përbëhet nga 4 anëtarë.  Ky set me karta loje përfshin 28 karta, të 7 familjeve, luhet me 2 deri në 4 lojtarë dhe zgjat rreth 10 minuta. Këto karta loje mprehin aftësitë vëzhguese, zhvillojnë kujtesën dhe nxitin ndërveprimin.

Karakteristikat:

 • Mini Family është një lojë vëzhgimi, shpejtësie dhe kujtese, për fëmijë të moshës + 4 vjeç
 • Janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët
 •  Ky set me karta loje përfshin 28 karta, të 7 familjeve me 4 anëtarë
 • Luhet nga 2-4 lojtarë dhe zgjat 10 minuta
 • Mprehin aftësitë vëzhguese
 • Zhvillojnë kujtesën dhe nxitin ndërveprimin.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11 x 8 x 3 cm
 • Mosha: +4  vjeç

Ka stok

 • Lojë me letra - Mini Family

  1,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me letra - Mini Family

   1,300 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Sht 30 – Tet 01
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç, +5 vjeç, +6 vjeç, +7 vjeç

   Barkodi: 3070900051010 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories