Lojë me letra – Mistigriff

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Mistigriff janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Mistigriff është një lojë mprehtësie, shpejtësie, taktike dhe argëtimi për fëmijë të moshës nga 5 deri më 8  vjeç. Fëmijët do duhet të mposhtin dragoin e frikshëm për të shpëtuar Mbretin dhe Mbretëreshën dhe për të mbledhur sa më shumë pikë “trimërie” që të fitojnë lojën. Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-5 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përfshin 36 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Kutia përmban 36 karta të ndryshme, karta me mbretin dhe mbretëreshën, karta me dragoin, me kalorës dhe karta me fuqi magjike. Të gjitha ka vlerësime dhe pikë trimërie të ndryshme. Derisa të shpëtohet Mbreti dhe Mbretëresha mbaron loja dhe më pas secili lojtar mbledh pikët e trimërisë. Kush lojtar ka më shumë shpallet fitues. Por, kujdes nga kurthet e dragoit dhe shpresoni në sa më shumë karta fuqie magjike.

Karakteristikat:

 • Mistigriff është një lojë mprehtësie, shpejtësie, taktike dhe argëtimi për fëmijë të moshës 5 deri më 8  vjeç
 • Fëmijët do duhet të mposhtin dragoin e frikshëm për të shpëtuar Mbretin dhe Mbretëreshën
 • Fëmijët duhet të mbledhin sa më shumë pikë “trimërie” që të fitojnë lojën
 • Luhet nga 2- 5 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përmban 36 karta
 • Zhvillojnë aftësitë vëzhguese
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11.7 x 8.5 x 2.8 cm
 • Mosha: 5- 8 vjeç

S’ka stok

 • Lojë me letra - Mistigriff

  1,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë me letra - Mistigriff

   1,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   5- 8 vjeç

   SKU: 3070900051423 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories