Lojë me letra – Pipolo

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Pipolo janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Pipolo është një lojë kujtese, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës +5 vjeç. Fëmijët për të fituar do duhet të bëjnë edhe bllof… me bindje! Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përfshin 44 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë fëmijët dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Lojtarët marrin secili nga 11 karta fillestare. Kartat janë në tre modele të ndryshme. Lojtarët vendosin me rradhë kartat përmbys duke thënë me zë të lartë modelin. Nëse një nga lojtarët dyshon në sinqeritetin e një prej lojtarëve ai thërret ” Pipolo”. Në këtë moment zbulohet karta dhe nëse lojtari ka treguar realisht modelin e vërtetë, lojtari që dyshonte merr të gjitha kartat dhe e anasjellta. Loja përfundon në momentin që një nga lojtarët nuk ka më karta.

Karakteristikat:

 • Pipolo është një lojë kujtese, stimuluese dhe argëtuese për fëmijë të moshës +5 vjeç
 • Fëmijët për të fituar do duhet të bëjnë edhe bllof
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë, zgjat 10 minuta dhe përmban 44 karta
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin
 • Zhvillojnë aftësitë vëzhguese

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11.7 x 8.5 x 2.8 cm
 • Mosha: +5 vjeç

S’ka stok

 • Lojë me letra - Pipolo

  1,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë me letra - Pipolo

   1,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +5 vjeç

   SKU: 3070900051089 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories