Lojë me letra – Spooky Boo

Marka

1,600 L

Brand:  
Djeco

Karta e lojës, Spooky Boo, janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Spooky Boo është një lojë kujtese dhe strategjie, për fëmijë të moshës + 8 vjeç, e frymëzuar nga klasikja Tamalou. Monstrat dhe fantazmat na kanë pushtuar. Çdo lojtar duhet t’i besojë kujtesës së tij në një përpjekje për t’i joshur ata me zgjuarsi drejt daljes dhe të gjejnë saktë imazhin e kartës. Ky set me karta loje përfshin 54 karta, luhet me 2 deri në 4 lojtarë dhe zgjat rreth 20 minuta. Këto karta loje mprehin aftësitë vëzhguese, zhvillojnë kujtesën dhe stimulojnë ndërveprimin.

Karakteristikat:

 • Spooky Boo është një lojë kujtese dhe strategjie, për fëmijë të moshës + 8 vjeç
 • Janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët
 • Ky set me karta loje përfshin 54 karta me personazhe kafshësh dhe fantazmash
 • Luhet nga 2-4 lojtarë dhe zgjat 20 minuta
 • Mprehin aftësitë vëzhguese
 • Zhvillojnë kujtesën dhe stimulojnë ndërveprimin.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 15 x 11 x 3 cm
 • Mosha: +8 vjeç

S’ka stok

 • Lojë me letra - Spooky Boo

  1,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me letra - Spooky Boo

   1,600 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç, +9 vjeç

   Barkodi: 3070900050983 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories