Lojë me letra – Top Dogs

Marka

1,600 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Top Dogs janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Top Dogs është një lojë vëzhgimi, shpejtësie dhe rrokjesh, për fëmijë të moshës + 8 vjeç. Fëmijët duhet të gjejnë sa më shpejt kombinimin e emrave në bazë të një rendi të caktuar. Charly, Luly, Charlu… cili është emri i qenit kryesor? Ky set me karta loje përfshin 64 karta, luhet me 2 deri në 4 lojtarë dhe zgjat rreth 20 minuta. Këto karta loje mprehin aftësitë vëzhguese, zhvillojnë shprehinë dhe nxitin ndërveprimin.

Karakteristikat:

 • Top Dogs është një lojë vëzhgimi, shpejtësie dhe rrokjesh, për fëmijë të moshës + 8 vjeç
 • Janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët
 • Ky set me karta loje përfshin 64  karta me personazhe qen të ndryshëm
 • Luhet nga 2-4 lojtarë dhe zgjat 20 minuta
 • Mprehin aftësitë vëzhguese
 • Zhvillojnë shprehinë dhe stimulojnë ndërveprimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 15 x 12 x 3 cm
 • Mosha: +8 vjeç

Ka stok

 • Lojë me letra - Top Dogs

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lojë me letra - Top Dogs

   1,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +8 vjeç, +9 muajsh, 10 vjeç, 12 vjeç

   SKU: 3070900050990 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories