Lojë me letra- Thesari

Marka

1,600 L

Brand:  
Djeco

Kartat e lojës, Trezors janë perfekte për orë argëtimi pafund për fëmijët.  Trezors është një lojë mprehtësie, shpejtësie dhe argëtimi për fëmijë të moshës +7  vjeç. Fëmijët do duhet të marrin rolin e piratëve dhe të konkurrojnë midis tyre për të mbledhur thesarin më të madh. Kjo lojë është perfekte për tu luajtur në grupe, zakonisht me 2-4 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përfshin 59 karta. Këto karta loje zhvillojnë aftësitë vëzhguese, shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin.

Si funksionon loja?

Kutia përmban 59 karta të ndryshme me thesare dhe piratë. Secili nga lojtarët duhet të marrë një kartë dhe nëse ajo është identike si tek arka e parë e thesarit e fiton atë, nëse dy lojtarë fitojnë duke  e njëjta kartë, më i shpejti e merr atë, nëse janë dy ndahen. Kush grumbullon karta thesari me vlerë më të madhe fiton lojën. Por, duhet të keni kujdes edhe nga kartat e arkave të thesarit që mund tju zbresin vlerë thesarit tuaj.

Karakteristikat:

 • Trezors është një lojë mprehtësie, shpejtësie dhe argëtimi për fëmijë të moshës +7 vjeç
 • Fëmijët do duhet të marrin rolin e piratëve dhe të konkurrojnë midis tyre për të mbledhur thesarin më të madh
 • Luhet nga 2- 4 lojtarë, zgjat 15 minuta dhe përmban 59 karta
 • Zhvillojnë aftësitë vëzhguese
 • Shkathtësojnë dhe nxitin ndërveprimin

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 16 x 12 x 3 cm
 • Mosha: +7 vjeç

Ka stok

 • Lojë me letra- Thesari

  1,600 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Lojë me letra- Thesari

   1,600 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +7 vjeç

   Barkodi: 3070900051836 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories