Karusel muzikor Sous Mon Baobab

Marka

14,800 L

Brand:  Moulin Roty

Karusel i bukur muzikor, përbëhet nga 4 personazhe nga sfera e Sous Mon Baobab, gjirafë, elefant, luan dhe krokodil së bashku me një pemë baobab. Baza është prej druri ndërsa kukullat e rrobave  janë shumë të buta. Ideale për  në shtrat dhe për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore. Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve.

Karakteristikat:

 • Përbëhet nga 4 personazhe nga sfera e Sous Mon Baobab (gjirafë, elefant, luan dhe krokodil)
 • Baza është prej druri
 • Ideale për të magjepsur të vegjlit me një ëmbëlsi të madhe  falë melodisë muzikore
 • Është fleksibël, pasi lartësia ndryshohet me rritjen e vogëlushëve

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 35 x 65 cm
 • Pesha: 3 kg
 • Mosha:  0- 6 muajsh

Ka stok

 • Karusel muzikor Sous Mon Baobab

  14,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Karusel muzikor Sous Mon Baobab

   14,800 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   deri në 6 muajsh

   Barkodi: 3575676690567 Kategoritë: , , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories