Kështjella rozë Fairybelle

Marka

29,800 L

Brand:  Le Toy Van

Kështjella Fairybelle është i përsosur për çdo fëmijë që adhuron ngjyrën rozë. Ky set i bukur vjen i kompletuar me 13 aksesorë të ndryshëm. Me një tavolinë, karrige, komplet çaji, krevat dhe çarçafë, e shumë aksesorë të tjerë, ku të vegjlit mund të argëtohen pafund, vetë ose në grup. Me një urë lëvizëse, grila hapëse, dyer dhe ballkon, princesha mund të presë princin e pashëm nga çdo dhomë, jo vetëm nga kulla. I montuar në një dërrasë bazë me lule të ilustruar, ky komplet shumëngjyrësh prej druri do të ishte një dhuratë e mrekullueshme për çdo fëmijë, kryesisht vajzat. Falë dizajnit dhe ngjyrave, ky pallat lodër do përshtatet në mënyrë perfekte me arredimin e dhomës.

Karakteristikat:

 • Një kështjellë e bukur zanash prej druri me vepra arti të detajuara me lule
 • 13 aksesorë mobiljesh
 • Përfshin një kullë të lartë me flamur, një ballkon, një urë lëvizëse  dhe dyer hapëse
 • Montuar në një bazë të bukur të ilustruar
 • Ide e bukur dhurate për festa të fundvitit ose ditëlindje

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +2 vjeç
 • Përmasat: ‎48.41 x 67.79 x 13.41 cm
 • Pesha: 6.8 kg

S’ka stok

 • Kështjella rozë Fairybelle

  29,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kështjella rozë Fairybelle

   29,800 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Le Toy Van

   Mosha

   +2 vjeç

   Barkodi: 5060023416412 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories