Kidycam portokalli

Marka

11,200 L

Brand:  
Kidywolf

KIDYCAM është ideal për fëmijët nga 3 deri në 12 vjeç falë dizajnit unik të kamerës dhe formës së tij që lejon një kapje optimale. Do t’i shoqërojë fëmijët në të gjitha aventurat e tyre të përditshme. Kamera nxjerr fotografi 8 MP dhe video 1080 Piksels. Ka një bateri të rikarikueshme, ekran 2 inç, 16 GB memorie të brendshme që mund të ruajë qindra foto. Gjithashtu vjen edhe me opsione filtrash për ti personalizuar fotot sipas imagjinatës.

Karakteristikat:

 • Kamera dixhitale për fëmijë
 • Praktike dhe me një dizajn shumë të bukur
 • Perfekte për të memorizuar aventurat
 • Ide e bukur dhurate për ditëlindje
 • E papërshkueshme nga uji

Të dhënat teknike:

 • Përmasat:  10,5 x 7 x 3,2 cm
 • Pesha: 122 g
 • Mosha: +3 vjeç

S’ka stok

 • Kidycam portokalli

  11,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kidycam portokalli

   11,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 5407009180392 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories