Kutia magjike e shamiave

Marka

3,900 L

Brand:  Taf Toys

Kimmy Koala Wonder Tissue Box, kuti e mrekullueshme shqisore për foshnjat dhe të vegjlit, përmban 10 pëlhura shumëngjyrëshe me cilësi të lartë dhe fjongo shumëngjyrëshe. Teksturat e ndryshme të pëlhurave nxisin shqisat dhe zhvillimin e aftësive motorike të foshnjëve.  Pëlhurat shumëngjyrëshe të organzës janë të buta në prekje,  të tejdukshme dhe të lehta për të lëvizur në ajër. Inkurajon ide të pafundme për lojëra imagjinare aktive, ushtrime, lëvizje, lojëra dhe aktivitete familjare. Kutia  është bërë me materiale cilësore, duke e bërë atë jashtëzakonisht të rehatshme dhe të sigurt për t’u përdorur, pa BPA dhe Ftalate. Është perfekte për të mësuar ngjyrat, për të numëruar dhe për të përmirësuar aftësitë motorike dhe shqisore.

Karakateristikat:

 • Kuti e mrekullueshme shqisore për foshnjat dhe të vegjlit
 • Përmban 10 pëlhura shumëngjyrëshe me cilësi të lartë dhe fjongo shumëngjyrëshe
 • Teksturat e ndryshme të pëlhurave nxisin shqisat dhe zhvillimin e aftësive motorike të foshnjëve
 • Kutia  është bërë me materiale cilësore
 • Pa BPA dhe Ftalate
 • Është perfekte për të mësuar ngjyrat, për të numëruar dhe për të përmirësuar aftësitë motorike
 • Inkurajon ide të pafundme për lojëra imagjinare aktive, ushtrime, lëvizje, lojëra dhe aktivitete familjare

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 13.5 x 13.5 cm

S’ka stok

 • Kutia magjike e shamiave

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kutia magjike e shamiave

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories