Kitara Dance La Jungle

Marka

7,700 L

Brand:  Moulin Roty

Kitare perfekte për të gjithë muzikantët e vegjël. Kitara Dance La Jungle është ideale për të njohur fëmijët me botën e muzikës  dhe për të zhvilluar  sensin e ritmit. Kitara prej druri ka 6 tela metalikë, është pikturuar në blu  dhe e ilustruar me një motiv panterë dhe pendë fluturuese. Përveç ofron argëtim ka dhe një dizajn të këndshëm, kësisoj mund të jetë edhe një ide e bukur për dhuratë.

Karakteristikat:

 • Kitare perfekte për të gjithë muzikantët e vegjël
 • Është ideale për të njohur fëmijët me botën e muzikës  dhe për të zhvilluar  sensin e ritmit
 • Ka 6 tela metalikë është pikturuar në blu
 • Ide e bukur për dhuratë

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç
 • Përmasat: 70 x 45 x 43 cm
 • Materiali: Kompesatë dhe plastikë

Ka stok

 • Kitara Dance La Jungle

  7,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kitara Dance La Jungle

   7,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Mosha

   +3 vjeç

   Barkodi: 3575676684146 Kategoritë: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories