Klik-klak të lakuara

Marka

9,350 L

Brand:  Plan Toys

Klik-klak të lakuara | Fëmijët (dhe të rriturit) nuk lodhen kurrë që të shohin topat të zbresin përgjatë këtij qarku me një “klikim të këndshëm”! Një qark origjinal me kthesa të lakuara dhe i pajisur me një bazë për ruajtjen e topave.

Karakteristikat:

 • Dimensionet : 37.0 x 16.0 x 30.7 cm
 • Ngjyra të bazuara në pigmente natyrale: lodrat janë lyer me ngjyra jo toksike të bazuara në ujë.
 • Bojëra me bazë uji dhe soje përdoren për të printuar figura të ndryshme letre dhe kartoni.
 • Ato janë të biodegradueshme dhe riciklohen më lehtë sesa bojërat kimike.

S’ka stok

 • Klik-klak të lakuara

  9,350 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Klik-klak të lakuara

   9,350 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 37 × 16 × 30.7 cm
   Marka

   Plan Toys

   SKU: 8854740053428 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories