Koala muslin cloth- Bliss Grey

Marka

2,800 L

Brand:  Trixie

Edhe koalat i adhurojnë përqafimet, sikurse edhe vogëlushët tuaj. Janë shoqëruesit më të mirë të të vegjëlve tuaj edhe gjatë periudhës së gjumit. Mbulesa e muslinit e bërë 100% nga pambuku organik ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm. Veçantia e materialit prej pambuku organik është se ajroset duke mos lejuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit.

Karakteristikat:

  • Bërë nga 100% produkt organik
  • Ofron rehati dhe butësi maksimale në mënyrë që vogëlushët tuaj të bëjnë një gjumë të rehatshëm
  • Materiali ajroset duke mos krijuar mbinxehje dhe djersitje për të vegjlit
  • Shoqëruesit perfekt të gjumit

Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk organik
  • Përmasat: 55 x 50 cm

Ka stok

  • Koala muslin cloth- Bliss Grey

    2,800 L

    Request a Call Back

    •  Delivery & Return

      Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

      Dërgesat & Ndërrimet

      Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

      Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

      Informacioni

      Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

      Email: [email protected]

      WhatsApp: +355 68 904 1249

    •  Ask a Question

      Koala muslin cloth- Bliss Grey

      2,800 L

      Ask a Question

        Estimated Delivery: Jan 31 – Jan 31
        ... people are viewing this right now

        Share
      Garantuar nga Bee KidsTrust
      Marka

      Trixie

      Materiali

      100%  Pambuk Organik

      Ngjyrë

      Bliss Grey

      Close
      Kategoritë
      Close My Cart
      Close Wishlist
      Recently Viewed Close
      Close

      Close
      Navigation
      Categories