Kolazh me letra

Marka

1,700 L

Brand:  
Djeco

Një aktivitet shumëngjyrësh i palosjes dhe ngjitjes për të krijuar 4 modele të adhurueshme të kafshëve me teksturë. Përfshin karta të trasha dhe rrathë shumëngjyrësh, të shkëputshëm në disa diametra për të mësuar rreth madhësive. Përmban 4 karta të ilustruara, 6 fletë rrathësh letre të ilustruara dhe të prera paraprakisht, 5 sy googly, 1 fletë ngjitëse ngjitëse nga dy anët dhe 1 broshurë udhëzuese.

 • Aktivitet krijues dhe argëtues
 • Përfshin karta të trasha dhe rrathë shumëngjyrësh
 • Përmban 4 karta të ilustruara dhe 6 fletë rrathësh letre të ilustruara
 • E rekomandueshme për moshat +3 vjeç
 • Përmasa paketimi 31 x 23 x 1 cm

Ka stok

+
 • Kolazh me letra

  1,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kolazh me letra

   1,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Mosha

   3- 6 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories