Kolazhi- Miqtë në kopsht

Marka

2,000 L

Brand:  
Djeco

Jepuni mundësinë fëmijëve të zhvillojnë saktësinë dhe mësimin e madhësive dhe vëllimit me anë të kolazhit, Miqtë në Kopsht. Fëmijët duhet të mbledhin elemente dhe duhet të krijojnë vëllim duke i mbivendosur ato. Një aktivitet krijues për fëmijët e moshës 3 deri në 6 vjeç. Kolazhi  3D me copa të trasha kartoni të prera  dhe anën e pasme të secilës formë, vijëzoni për të ditur se ku ta vendosni ngjitësi. Bashkërisht do të merrni edhe një broshurë shpjeguese me ngjyra dhe vetëm në fotografi.

Përmban:

 • Përmban 5 letra të trasha me skaje të bardha, të ilustruara dhe të prera paraprakisht (20 x 20 cm)
 • 1 tub ngjitës
 • 1 broshurë shpjeguese me ngjyra

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e kutisë: 29.5 x 23 x 4 cm
 • Përmasat e skicës: 26 x 28 x 5 cm
 • Mosha e përshtatshme duke filluar nga 3- vjeç

Ka stok

+
 • Kolazhi- Miqtë në kopsht

  2,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kolazhi- Miqtë në kopsht

   2,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 01 – Tet 02
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories