Komodina Stokke® Home™ Natural

Marka

51,000 L

Brand:  
Stokke

Komodina Stokke® Home™ është perfekte për tu pasur në dhomën e çdo fëmije, sepse ofron një mundësi ruajtje për rrobat, lodrat dhe thesaret e tyre të vogla. Ngjyra natyrale e kombinuar me nuanca të së bardhës e bën perfekte lidhjen me mobiljet e tjera të dhomës ose këndit në shtëpi. Ofron tre hapësira me sirtarë, me madhësi të ndryshme, dhe shumë të thjeshtë për tu aksesuar. Komodina gjithashtu ju mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit. Madje ju mundëson prindërve të afroheni sa më shumë me ta. Falë materialeve cilësore dhe dizajnit me stil, e kthen në një aksesor arredues funksional me jetëgjatësi.

Karakteristikat:

 • Përmban 3 sirtarë të gjerë dhe me mbyllje të butë
 • Hapësirë mbajtëse për rrobat, lodrat dhe aksesorë
 • Mundëson edhe hapësirë për të ndërruar të vegjlit
 • Pjesë e konceptit Stokke® Home™
 • Bërë nga druri i qëndrueshëm i ahut dhe MDF
 • Dizajn dhe stil bashkëkohor skandinav

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 73 x 88 x 50 cm
 • Materiali: Dru & MDF
 • Pesha: 25.25 kg

Përshtatet me:

 • Stokke® Sleepi™ Mini
 • Stokke® Sleepi™ Bed
 • Stokke® Sleepi™ Junior Mattress
 • Stokke® Sleepi™ Junior Fitted Sheet
 • Stokke® Sleepi™ Junior Extension

 

Ka stok

 • Komodina Stokke® Home™ Natural

  51,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Komodina Stokke® Home™ Natural

   51,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Kor 02 – Kor 03
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Stokke

   Ngjyrë

   Natural

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories