Kompleti i Trenit për ndërtime

Marka

13,500 L

Brand:  KidKraft

Kompleti i Trenit për ndërtime lejon që fëmijët të eksplorojnë një tërësi bote pa dalë as nga shtëpia. Ruajtja e këtij grupi treni është e thjeshtë pasi gjithçka vjen e paketuar në një kovë të përshtatshme plastike.

Karakteristikat:

 • Pista e gjatë, dredha-dredha
 • Mal i formuar me vinç lëvizës bashkangjitur – edhe mali dyfishohet kur kapaku i kovës i vendoset treni
 • Qytetet, pemët, shenjat e rrugës dhe argëtimet e tjera, aksesorë.
 • Kombinohet me trenat prej druri Thomas & Friends dhe Brio grupe druri treni.
 • Paketuar me udhëzime të detajuara, hap pas hapi.
 • Materiali: Dru, plastike
 • Seti permban: 61 copë

S’ka stok

 • Kompleti i Trenit për ndërtime

  13,500 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kompleti i Trenit për ndërtime

   13,500 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   KidKraft

   Barkodi: 706943178058 Kategoria: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories