Kornizë fotografie me gdhëndje

Marka

3,900 L

Brand:  
EurekaKids

Kjo kornizë fotografie Kirumy është një mënyrë e përsosur për të pasur një kujtim të bukur të të vegjëlve tuaj. E përbërë nga 3 korniza, në atë të mesit mund të vendosni foton tuaj të preferuar dhe në kornizat anësore format e gdhendura të dorës dhe këmbës. Shumë e lehtë për tu realizuar, mjafton të hapni brumin e gatshëm, të vendosni mbi to këmbën dhe dorën dhe më pas të prisni që të thahet.

Karakteristikat:

 • Produkt jo toksik

Të dhënat teknike: 

 • Mosha: +0 muajsh
 • Përmasa: 22 x 16.5  cm

Ka stok

+
 • Kornizë fotografie me gdhëndje

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kornizë fotografie me gdhëndje

   3,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 10 – Qer 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   SKU: 8435404817459 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories