Kornizë fotografie Krishtëlindjet e Para

Marka

2,000 L

Brand:  
Bambino

Çfarë ka më emocionuese se festate fundvitit dhe akoma më shumë kur ato janë festat e para me vogëlushët tuaj. Kjo kornizë fotografie është krijuar posaçërisht për të ruajtur më së miri këtë moment të vyer në jetën e çdo prindi. Zbukurohet me flokë bore dhe tre ikona, arushin, karroca dhe kali

Karakteristikat:

 • Kornizë fotografie për të memorizuar krishtëlindjet e para
 • Shoqërohet me ilustrime të bukura  me flokë bore dhe tre ikona, arushin, karroca dhe kali
 • Mund të varet në mur ose mund të mbështetet në një sipërfaqe të sheshtë

Të dhëna teknike:

 • Formati i fotografisë: 10 x 15 cm

Ka stok

+
 • Kornizë fotografie Krishtëlindjet e Para

  2,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kornizë fotografie Krishtëlindjet e Para

   2,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Sht 24 – Sht 24
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bambino

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kornizë fotografie Krishtëlindjet e Para”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories