Kornizë fotografie me gdhëndje

Marka

4,200 L

Brand:  
Bambino

Fëmijët rriten shumë shpejt dhe të gjithë prindërit duan të ruajnë sa më shumë kujtime të tyre. Një mënyrë është me këtë kornizë fotografish druri në njërën anë të së cilës mund të gdhendni formën e dorës ose këmbës së foshnjes tuaj dhe në anën tjetër mund të vendosni fotografinë e preferuar. Mund të varet në mur ose të vendoset mbi një sipërfaqe të sheshtë. Bashkë me kornizën vijnë edhe materialet e nevojshme për gdhëndjen të shoqëruara me udhëzimet e përdorimit. Një ide dhuratë e mrekullueshme për lindje.

Karakteristikat:

 • Kornizë fotografie dhe kit për gdhëndjen e dorës ose këmbës së bebit
 • Mund të varet në mur ose mund të mbështetet në një sipërfaqe të sheshtë
 • Kujtim i çmuar për prindërit
 • Ide dhurate fantastike

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e fotografisë: 10 x 15 cm

S’ka stok

 • Kornizë fotografie me gdhëndje

  4,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kornizë fotografie me gdhëndje

   4,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Bambino

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kornizë fotografie me gdhëndje”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories