Kosh organizues- Bulldog

Marka

3,500 L

Brand:  
3 Sprouts

Ndihmoni fëmijët tuaj të mbajnë të rregullt dhomën e tyre pas lojës me koshat tanë të lezetshëm. Me madhësi të mirë për ruajtjen e lodrave, librave ose rrobave, koshi ynë i magazinimit ka një lartësi prej 45 cm dhe gjërësi prej 43 cm. Ai gjithashtu mund të paloset lehtësisht kur nuk përdoret. Koshi organizues nga 3 Sprouts është një dhuratë e përkryer për foshnjat, të vegjlit dhe fëmijët.

 

 • Kosh organizues për lodra, libra ose rroba
 • Paloset lehtësisht kur nuk përdoret
 • Mban gjërat e organizuara kudo në shtëpi
 • Dizajni i këndshëm që shkon me çdo dekor
 • Përmasat: 45 x 43 cm
 • Materiali: 100% poliestër
 • Mund të pastrohet lehtësisht me një leckë të lagur

S’ka stok

 • Kosh organizues- Bulldog

  3,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kosh organizues- Bulldog

   3,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories