Kosh për rroba- Pinguini

Marka

4,000 L

Brand:  
3 Sprouts

Koshi i rrobave me figurën e pinguinit është zgjidhja perfekte për të mbajtur dhomën e fëmijës të rregullt duke ju ndihmuar në sistemimin e rrobave të veshura apo të palara. Dy doreza të mëdha, të cilat palosen përbrenda krijojnë një hapje rrethore në të cilën futen rrobat. Baza është e bërë me një pëlhurë rrjetë për ajrosje. Koshi i rrobave është lehtësisht i pastrueshëm dhe paloset në mënyrë të sheshtë kur nuk është në përdorim.

Karakteristikat:

 • Koshi ka dy doreza të mëdha që ndihmojnë në lëvizje, nga një vend në tjetrin
 • Mund të pastrohet lehtë, dhe nuk zë shumë vend kur nuk është në përdorim

Të dhënat teknike:

 • Materiali: 100% poliestër
 • Përmasat: 48 x 56 x 28 cm

Ka stok

+
 • Kosh për rroba- Pinguini

  4,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kosh për rroba- Pinguini

   4,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 10 – Dhj 10
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Koshi i rrobave me figurën e pinguinit është zgjidhja perfekte për të mbajtur dhomën e fëmijës të rregullt duke ju ndihmuar në sistemimin e rrobave të veshura apo të palara. Dy doreza të mëdha, të cilat palosen përbrenda krijojnë një hapje rrethore në të cilën futen rrobat. Baza është e bërë me një pëlhurë rrjetë për ajrosje. Koshi i rrobave është lehtësisht i pastrueshëm dhe paloset në mënyrë të sheshtë kur nuk është në përdorim.

   Karakteristikat:

   • Koshi ka dy doreza të mëdha që ndihmojnë në lëvizje, nga një vend në tjetrin
   • Mund të pastrohet lehtë, dhe nuk zë shumë vend kur nuk është në përdorim

   Të dhënat teknike:

   • Materiali: 100% poliestër
   • Përmasat: 48 x 56 x 28 cm
   Dimensions 11 × 22 × 19 cm
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories