Koshi i bukëve të buta

Marka

3,900 L

Brand:  
Hape

Mbushni këtë shportë të butë me gatime brumi të ndryshme. Merrini dhe vendoseni në këndin e preferuar të lojës. Vogëlushët do të argëtohen pamasë duke shijuar lojën me gatime brumi  super të buta. Të gjitha prodhimet e brumit janë super të buta dhe plot ngjyra. Ky set përveç argëtimit do të zhvillojë aftësitë motorike, rriti koordinimin sy- duar dhe shkathtësimin.

Karakteristikat:

 • Shporta e gatimeve prej brumi
 • Me dizajne realiste, plot ngjyra dhe materiale të buta
 • I ndihmon fëmijët të zhvillojnë përqëndrimin dhe aftësitë e shkëlqyera motorike

Të dhënat teknike:

 • Mosha:  +18 muajsh
 • Përmasat: 17 x 8.5 x 15 cm

 

S’ka stok

 • Koshi i bukëve të buta

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Koshi i bukëve të buta

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Hape

   Mosha

   +18 muajsh

   SKU: 6943478029156 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories