Kostum dëbore – Kelso Stars

Marka

2,700 L

Brand:  The bonnie mob

Ky kostum dëbore nga The Bonnie Mob është si një përqafim i ngrohtë për të vegjlit tuaj. I zbukuruar me pinguinat simpatikë ai është i përshtatshëm si për djem ashtu edhe për vajza. I veshur me pellush super të ngrohtë në të gjithë pjesën e brëndshme dhe kapuçin do t’i mbrojë më së miri vogëlushët edhe nga dimri më i ftohtë. Super i butë nga jashtë falë pambukut 100 % organik dhe po aq i butë nga brënda me pellushin e realizuar nga poliestër 100 % e ricikluar. Zinxhiri në pjesën e përparme e bën veshjen dhe heqjen shumë të thjeshtë. Këmbët mund të mbyllen për t’u veshur vetëm me çorape ose mund të hapen për këpucë.

Karakteristikat:

 • Onesie për vogëlushë uniseks
 • Veshja e brëndshme prej pellushi është jashtëzakonisht e ngrohtë
 • Pjesa e jashtme prej pambuku është gjithashtu super e butë
 • E krijuar për t’u përdorur për kohë të gjatë
 • Këmbët mund të mbyllen ose të hapen për t’u veshur me këpucë

Këshilla:

 • Mund të lahet në lavatriçe me 30°C

Të dhëna teknike: 

 • Materiali i jashtëm: 100% pambuk organik
 • Pellushi i brëndshëm: poliestër 100 % e ricikluar
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kostum dëbore - Kelso Stars

  2,700 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum dëbore - Kelso Stars

   2,700 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   The bonnie mob

   Mosha

   3- 6 muajsh, 6- 9 muajsh, 9- 12 muajsh, 12- 18 muajsh, 18- 24 muajsh

   Materiali

   100 % Pambuk Organik dhe Poliestër i Ricikluar

   Certifikime

   Certifikuar nga GOTS

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories