Kostum dëbore Lin Dark Rosetta

Marka

17,640 L

Brand:  
Liewood

Kostumi i dëborës Lin kombinon stilin dhe funksionalitetin. Është perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë, me material 100% poliestër i ricikluar dhe i veshur me THERMOLITE® EcoMade, gjatë ditëve të ftohta të dimrit. Asgjë nuk i ndal ata të dalin edhe në dëborë, falë këtij kostumi i cili siguron rehati dhe ngrohtësi maksimale. Ai përmban një kapuç të veshur me lesh, dy zinxhira në qëndër për ta bërë sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, veshjen dhe heqjen e kostumit. Këmbëzat dhe mëngët janë elastike për të ofruar mbrojtje maksimale.

 

 • Perfekt për t’i mbajtur vogëlushët tuaj ngrohtë
 • Materiali 100% poliestër i ricikluar
 • Materiali i jashtëm i papërshkueshëm nga uji,
 • Kapuçi mund të hiqet
 • Zinxhir i dyfishtë
 • Dizajn praktik dhe plot stil
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kostum dëbore Lin Dark Rosetta

  17,640 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum dëbore Lin Dark Rosetta

   17,640 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Masa

   56, 62, 80, 86, 92, 98

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories