Kostum me mëngë të shkurtra – Uniseks

Marka

4,100 L

Brand:  
Petit Bateau

Kostum me mëngë të shkurtra, i përbërë nga bluzë dhe tuta. Dizajni me vija dhe kombinimi perfekt i ngjyrave e bën të adhurueshëm. Pambuku 100 % organik ofron butësi dhe rehati maksimale me një kujdesje të veçantë ndaj lëkurave delikate. Bluza vjen me mëngë shkurtra dhe me jakë rrethore ndërsa tutat me bel elastik i përshtaten më së miri të gjitha trupave.

Karakteristikat:

 • Kostum me mëngë të shkurtra uniseks
 • Kombinim perfekt ngjyrash
 • Ofron rehati dhe butësi maksimale
 • Pambuku organik nuk irriton lëkurat e ndjeshme

Të dhënat teknike:

 • Mosha: 1/3/6/12/18 muajsh
 • Materiali: 100 % pambuk organik i çertifikuar OEKO-TEX 100

 

  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kostum me mëngë të shkurtra - Uniseks

  4,100 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum me mëngë të shkurtra - Uniseks

   4,100 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 09 – Qer 09
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Petit Bateau

   Mosha

   1 muajsh

   Based on 0 reviews

   0.00 Overall
   0%
   0%
   0%
   0%
   0%
   Be the first to review “Kostum me mëngë të shkurtra – Uniseks”

   Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

   Reviews

   There are no reviews yet.

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories