Kostum shiu Moby – Safari Sandy

Marka

9,400 L

Brand:  
Liewood

Kostum Moby nga Liewood, perfekt gjatë ditëve të dimrit me shi. Përbëhet nga xhupi dhe pantallonat, të cilat janë bërë me material të papërshkueshëm nga uji dhe era. Kostumi vjen me një dizajn shumë të veçantë me xhupin që përmban ilustrime të kafshëve të safarit dhe pantallonat njëngjyrëshe. Xhupi është gjithashtu i pajisur me një kapuç që mund të hiqet sipas dëshirës. Pantallonat kanë kyçe elastik dhe një tjetër llastik shtesë për t’u vendosur në pjesën e poshtme të këmbës i cili ndihmon që ato të rrinë të puthitura pas këmbës për të mos lejuar kalimin e asjë pike uji brënda.

Karakteristikat:

 • Kostum shiu Moby
 • Mban vogëlushët thatë dhe ngrohtë gjatë ditëve me shi
 • Bërë me material të papërshkrueshëm nga uji dhe era
 • Dizajn i bukur dhe do pëlqehet pamasë nga vogëlushët

Të dhëna teknike:

 • Mosha: 4 – 7 vjeç
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kostum shiu Moby - Safari Sandy

  9,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kostum shiu Moby - Safari Sandy

   9,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 05 – Dhj 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Liewood

   Mosha

   7 vjeç

   SKU: N/A Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories