Krevat Leander Linea™ Baby Cot Oak

Marka

118,900 L

Brand:  
Leander

Krevati Leander i jep vogëlushëve tuaj një vend të sigurt dhe të rehatshëm për të fjetur. Vjen me një dizajn që mund të shoqërojë fëmijën tuaj nga mosha e vegjëlisë deri në moshë të rritur. Ndërsa fëmija juaj rritet dhe fillon të ngrihet në këmbë, ju mund ta ulni bazën. Kur fëmija juaj është gati të ngrihet dhe të dalë nga shtrati vetë, ju mund të hiqni një pjesë anësore dhe më vonë edhe nga ana tjetër. Ju mund ta transformoni shpejt dhe me lehtësi krevatin në një shtrat të bukur të vogël duke shtuar pjesët e zgjatjes së vogël. Këto janë të disponueshme veçmas. Sigurojini fëmijës suaj rehati dhe ajrim optimal duke përdorur dyshekun e bërë me porosi për formën e krevatit Leander Linea™. Plotësoni pamjen e krevatit duke shtuar aksesorë të bukur nga seria e tekstilit shoqërues që vjen me ngjyra të bukura dhe të përshtatshme.

Karakteristikat kryesore:

 • Krevati Leander i jep vogëlushëve tuaj një vend të sigurt dhe të rehatshëm për të fjetur
 • Vjen me  një dizajn  të bukur dhe tejet komod
 • Forma unike ovale krijon ndjesinë e një foleje për foshnjën tuaj
 • Krevati është i punuar me dru
 • Ofron siguri dhe fleksibilitet për çdo moshë

Pesha dhe dimensionet:

 • Pesha: 22.5 kg
 • Pesha mbajtëse: 100 kg
 • Përmasat: 90 x 65 x 132 cm
 • I përshtatshëm për moshat: 0-3 vjeç
 • Certifikime: EN 71-3, EN 716-1

 

Ka stok

 • Krevat Leander Linea™ Baby Cot Oak

  118,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krevat Leander Linea™ Baby Cot Oak

   118,900 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 30 – Mar 30
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 127 × 86 × 74 cm
   Marka

   Leander

   Ngjyra

   Oak

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories