Krevat portativ udhëtimi

Marka

42,300 L

Brand:  
BabyBjorn

Pas një dite të ngarkuar larg shtëpisë, do të vlerësoni një krevat udhëtimi të thjeshtë dhe të lehtë për t’u përdorur si ky krevat nga BabyBjörn.

Krevati portativ pёr udhёtim ёshtё ideal pёr ju nёse po kёrkoni pёr diҫka tё sigurt, tё thjeshtё dhe tё lehtё. Krevati sistemohet vetёm nё njё lёvizje tё thjeshtё dhe dysheku i rehatshёm e bёn njё ambient tё pёrshtatshёm pёr gjumё, nё shtёpi apo nё ҫdo vend tjetёr qё ju dёshironi tё udhёtoni. Krevati ёshtё i pёrshtatёm pёr njё fёmijё tё porsalindur dhe per fёmijё deri nё tre vjeҫ. Anët me rrjetë të plotë ju mundësojnë të shihni dhe tё kontrolloni fёmijen tuaj nё çdo moment. Krevati i udhёtimeve BabyBjörn ёshtё dizenjuar nё mёnyrё tё veҫantё pёr t’i ofruar fёmijёs tuaj njё gjumё tё rehatshёm edhe kur udhёtoni. Kur nuk e përdorni krevatin mund ta palosni dhe ta ruani ate në çantën shoqëruese, qё vjen bashkё me krevatin ne momentin e blerjes.

Materialet:

 • Të gjitha materialet janë të sigurta dhe jo të dëmshme ndaj lëkurës së foshnjës tuaj, të çertifikuara sipas Standartit OEKO-TEX 100, Class 1 për produktet e fëmijëve
 • Materiali i krevatit (pëlhura rrethuese): 100% poliestër
 • Mbulesa e dyshekut: 100% poliestër (Trevira)

Udhëzime për larjen

Pëlhura e krevatit hiqet lehtësisht dhe lahet në lavatrice në 40 ° C. Mos e thani nё tharёse pasi kjo do të dëmtojë cilësinë e materialit.

Pesha dhe dimensionet:

 • Pesha e krevatit: 6 kg (përfshirë çantën shoqeruese te trasportit)
 • Dysheku: 60 x 105 x 3 cm
 • Krevati i hapur: 82 x 112 x 64 cm
 • Krevati i palosur (në çantën e transportit): 49 x 60 x 14 cm

 

+
 • Krevat portativ udhëtimi

  42,300 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krevat portativ udhëtimi

   42,300 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   BabyBjorn

   Ngjyra

   E zezë, Silver Grey, Dark Green

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories