Krevat Stokke Sleepi Bed- Hazy Grey

Marka

90,000 L

Brand:  
Stokke

Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

Krevat Stokke Sleepi Bed është një shtrat evolues që ndryshon teksa fëmija juar rritet nga 0 deri në 3 vjeҫ. Duke patur edhe kompletin shtesë Junior Extension, krevati mund të bëhët funksional dhe i përshtatshëm për fëmijët deri në moshën 10 vjeҫ. Ky krevat zgjerohet për t’ju përshtatur nevojave dhe madhësisë – së fëmijës në rritje, ndërsa ruan ndjesinë e familjaritet duke patur gjithnjë formën e tij të veçantë ovale. Sapo fëmija juaj të arrijë në fazën që i pëlqen të ngjitet dhe të lëvizë, ju mund të hiqni njërën anë të shtratit për qasje të lehtë dhe për të përkrahur ndjesinë e lirisë dhe pavarësisë tek fëmija juaj.

Karakteristikat kryesore:

 • I përshtatshëm për të porsalindurit dhe për fëmijët deri në moshën 10 vjeç (bëhet e mundur me pajisje shndërrimi shtesë)
 • Lejon qarkullimin maksimal të ajrit për një gjumë të rehatshëm
 • Krevati është me rrota, qe fiksohen lehtësisht dhe baza e dyshekut mund të levizë dhe të fiksohet në lartësinë e dëshiruar
 • Ka binarë anësorë të lëvizshëm që mundësojnë qasje të lehtë dhe akses për të vegjëlit tuaj
 • Forma unike ovale krijon ndjesinë e një foleje për foshnjën tuaj
 • Krevati është i punuar me dru ahu
 • Dysheku është i përbërë me shkumë rezistente ndaj presionit, është hipoalergjik dhe ka një mbulesë që mund të hiqet lehtësisht dhe të lahet
 • Paketa për zgjerimin e krevatit nga Stokke Sleepi në Stoke Sleepi Junior shitet veçmas

Pesha dhe dimensionet:

 • Pesha e djepit: 25.5 kg
 • Përmasat e djepit të montuar: 127 x 86 x 74 cm
 • Një dyshek është i përfshirë

Ka stok

 • Krevat Stokke Sleepi Bed- Hazy Grey

  90,000 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Krevat Stokke Sleepi Bed- Hazy Grey

   90,000 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Maj 30 – Maj 31
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust

   Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet

   Krevat Stokke Sleepi Bed është një shtrat evolues që ndryshon teksa fëmija juar rritet nga 0 deri në 3 vjeҫ. Duke patur edhe kompletin shtesë Junior Extension, krevati mund të bëhët funksional dhe i përshtatshëm për fëmijët deri në moshën 10 vjeҫ. Ky krevat zgjerohet për t’ju përshtatur nevojave dhe madhësisë – së fëmijës në rritje, ndërsa ruan ndjesinë e familjaritet duke patur gjithnjë formën e tij të veçantë ovale. Sapo fëmija juaj të arrijë në fazën që i pëlqen të ngjitet dhe të lëvizë, ju mund të hiqni njërën anë të shtratit për qasje të lehtë dhe për të përkrahur ndjesinë e lirisë dhe pavarësisë tek fëmija juaj.

   Karakteristikat kryesore:

   • I përshtatshëm për të porsalindurit dhe për fëmijët deri në moshën 10 vjeç (bëhet e mundur me pajisje shndërrimi shtesë)
   • Lejon qarkullimin maksimal të ajrit për një gjumë të rehatshëm
   • Krevati është me rrota, qe fiksohen lehtësisht dhe baza e dyshekut mund të levizë dhe të fiksohet në lartësinë e dëshiruar
   • Ka binarë anësorë të lëvizshëm që mundësojnë qasje të lehtë dhe akses për të vegjëlit tuaj
   • Forma unike ovale krijon ndjesinë e një foleje për foshnjën tuaj
   • Krevati është i punuar me dru ahu
   • Dysheku është i përbërë me shkumë rezistente ndaj presionit, është hipoalergjik dhe ka një mbulesë që mund të hiqet lehtësisht dhe të lahet
   • Paketa për zgjerimin e krevatit nga Stokke Sleepi në Stoke Sleepi Junior shitet veçmas

   Pesha dhe dimensionet:

   • Pesha e djepit: 25.5 kg
   • Përmasat e djepit të montuar: 127 x 86 x 74 cm
   • Një dyshek është i përfshirë
   Përmasa 127 × 86 × 74 cm
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   Gri

   Materiali

   Dru ahu i laminuar, Dru ahu i ngurtë, Kompesatë ahu

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories