Krevat Stokke® Sleepi™ V3 White

Marka

125,000 L

Brand:  
Stokke

Shtrati që evoluon ndërsa fëmija juaj rritet vjen me një version akoma më të përmirësuar.

Krevati Stokke® Sleepi™ është një shtrat evolues që ndryshon teksa fëmija juaj rritet. Është i bërë nga druri i fortë i ahut, me lartësi të rregullueshme, Stokke® Sleepi™ përshtat nevojat në ndryshim të fëmijës tuaj në rritje. Dizajni oval u mundëson fëmijëve rehati dhe gjumë të qetë. Sapo fëmija juaj të arrijë në fazën që i pëlqen të ngjitet dhe të lëvizë, ju mund të hiqni njërën anë të shtratit për qasje të lehtë dhe për të përkrahur ndjesinë e lirisë dhe pavarësisë tek fëmija juaj. Rrotat mbyllen për të mbajtur shtratin afër dhe ju kurseni hapesirë.

Karakteristikat kryesore:

 • Lejon qarkullimin maksimal të ajrit për një gjumë të rehatshëm
 • Krevati është me rrota, qe fiksohen lehtësisht dhe baza e dyshekut mund të levizë dhe të fiksohet në lartësinë e dëshiruar
 • Ka binarë anësorë të lëvizshëm që mundësojnë qasje të lehtë dhe akses për të vegjëlit tuaj
 • Forma unike ovale krijon ndjesinë e një foleje për foshnjën tuaj
 • Krevati është i punuar me dru ahu
 • Ofron siguri dhe fleksibilitet për çdo moshë

Pesha dhe dimensionet:

 • Pesha: 22.16 kg
 • Përmasat: 141 x 74 x 87 cm
 • I përshtatshëm për moshat: 0-5 vjeç

 

Ka stok

 • Krevat Stokke® Sleepi™ V3 White

  125,000 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Krevat Stokke® Sleepi™ V3 White

   125,000 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 06 – Tet 06
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 127 × 86 × 74 cm
   Marka

   Stokke

   Ngjyra

   White

   Materiali

   Dru ahu i laminuar, Dru ahu i ngurtë, Kompesatë ahu

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories