Ksilofon Djeco – Animambo

Marka

2,200 L

Brand:  
Djeco

Ksilofon Animambo është  një instrument muzikor në formë peshku, plot ngjyra, i pështatshëm  për vogëlushë të moshës nga +18 muajsh. I bërë prej druri, ky ksilofon është i ilustruar bukur, me 2 shkopinj druri në mënyrë që fëmija juaj të argëtohet me muzikë. Vogëlushët do të argëtohen goditur telat me ngjyrë me dy shkopinj për të luajtur 4 notat muzikore ose duke krijuar melodi të reja.  Dhurata perfekte për fëmijët, të cilët do të mësojnë të dallojnë tingujt, zhvillojnë ndjenjën e tyre ritmike dhe mund të zgjojnë shpirtin e artistit që në vegjëli.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Fëmijët mund të krijojnë ritmet e tyre të para
 • Kjo lodër do të nxitë imagjinatën dhe krijueshmërinë
 • Rrit koordinimin sy- duar
 • Rrit aftësinë për t’u përqëndruar
 • Rrit mprehtësinë dëgjimore

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 23 x 19.2 x 3.2 cm
 • Përmasat e ksilofonit: 22.3 x 18.8 x 2.7 cm
 • Mosha: +18 muajsh

S’ka stok

 • Ksilofon Djeco - Animambo

  2,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Ksilofon Djeco - Animambo

   2,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +18 muajsh

   SKU: 3070900060012 Categories: , , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories