Kub aktiviteti 5 në 1

Marka

7,200 L

Brand:  Trixie

Kubi përmban 5 aktivitete argëtuese dhe sfiduese në mënyrë që fëmijët do të argëtohen në mënyra të ndryshme. Në pjesën e sipërme, mund të gjeni dy korniza me tela me rruaza shumëngjyrëshe. Nga ana tjetër, ju mund të bëni një mister me kafshët. Kubi i aktivitetit përfshin gjithashtu një numërator për të luajtur lojëra matematikor dhe një grup ingranazhesh për rrotullim. Pjesa e sipërme mund të kthehet përmbys për të ruajtur në mënyrë kompakte kubin e aktivitetit. Falë tij fëmijët mësojnë aftësi të shkëlqyera motorike dhe ndërgjegjësim hapësinor duke luajtur me ngjyrat, numrat dhe format.

 • Kub aktiviteti argëtues
 • Bërë nga druri 100% të certifikuar nga FSC®
 • Bojra me bazë uji dhe jo toskike
 • Mëson fëmijët me kafshët e ndryshme
 • Ushtrime matematikore
 • Me përmasa 24,2 x 21,6 x 20,5 cm
 • Rekomanduar për moshën +1 vjeç

 

 

S’ka stok

 • Kub aktiviteti 5 në 1

  7,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kub aktiviteti 5 në 1

   7,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   SKU: 5400858368287 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories