Kubi i aktivitetit- Wild XXL

Marka

9,600 L

Brand:  
EurekaKids

Kubi i aktivitetit garanton shumë sfida dhe momente argëtuese për vogëlushët. Përmban një makinë për klasifikimin e formave, ingranazhet rrotulluese dhe një spirale argëtuese në krye. Vogëlushët tuaj do të argëtohen me orë të tëra me këtë aktivitet me kube druri me forma dhe ngjyra të ndryshme. Ide e bukur dhurate dhe ndihmon në zhvillimin e imagjinatës krijuese. Pjesët janë të bëra nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji.

Karakteristikat: 

 • Argëtim dhe kënaqësi pafund
 • Përbëhet nga pjesë në forma, ngjyra dhe madhësi të ndryshme
 • Janë perfekte për orë argëtimi
 • Ndihmojnë në zhvillimin e imagjinatës krijuese
 • Bërë nga material prej druri dhe me bojra jo toksike me bazë uji

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +18 muajsh
 • Përmasat: 22 x 25 x 43 cm

Ka stok

+
 • Kubi i aktivitetit- Wild XXL

  9,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kubi i aktivitetit- Wild XXL

   9,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Mar 26 – Mar 26
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories