Teether – Gjirafa Sophie

Marka

2,500 L

Gjirafa Sophie për më shumë se 60 vjet është lodra e parë e bebeve që stimulon të gjitha shqisat që nga lindja. Pikat e errëta në trupin e saj stimulojnë shikimin falë kontrastit të fortë të ngjyrave. Dëgjimi stimulohet nëpërmjet zhurmave argëtuese që ajo lëshon ç’do herë që bebet e shtrëngojnë. Aroma unike e gomës së përbëre nga pema Hevea e bën gjirafën lehtësisht të dallueshme nga lodrat e tjera. Materiali i butë dhe pjesët e shumta ku mund të kafshohet e bëjnë atë të përsosur për qetësimin e dhimbjeve të mishrave në fazën e daljes së dhëmbëve. E butë dhe shumë e thjeshtë për tu kapur nga duart e vogla të bebeve falë modelit me këmbë dhe qafë të gjatë.

Karakteristikat:

 • Bërë prej 100% gome natyrale dhe bojë ushqimore me bazë uji
 • Çdo njësi është unike sepse secila prej tyre është vizatuar me dorë
 • Mosha: 0+

SHENIM: Paketimi mund të ndryshojë pasi prodhuesi ka ndryshuar paketimin kohët e fundit.

S’ka stok

 • Teether - Gjirafa Sophie

  2,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Teether - Gjirafa Sophie

   2,500 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Mosha

   +0 muajsh

   Marka

   Sophie La Girafe

   SKU: 3056566164004 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories