Kujdesi për dhëmbët Toothee

Marka

1,400 L

Brand:  Minikoioi

Projektuar për ta bërë të lehtë kapjen  nga gishtat e vegjël të vogëlushëve. Ndihmon në zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike. Dizajni unik i dyfishtë ofron qetësimin optimal si për mishrat e ndjeshme ashtu edhe për ato që dhembin. Është i sigurtë për përdorim dhe nuk ka përmbajtje lëndësh të dëmshme.

Karakteristikat:

 • Qetëson dhimbjen dhe kruajtjen e mishrave të dhëmbëve
 • Perfekt për periudhën e daljes së dhëmbëve të rinj
 • I përsosur për stimulimin e shqisave
 • Material 100% i sigurtë
 • Formë e hapur për tu kapur lehtësisht nga duart e bebeve

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 muajsh
 • Përmasat: 17 x 12 x 1 cm
 • Pesha: 0.048 kg
  Hurry up! Sale end in:
+
 • Kujdesi për dhëmbët Toothee

  1,400 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kujdesi për dhëmbët Toothee

   1,400 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Dhj 12 – Dhj 12
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Minikoioi

   Ngjyrë

   Rose, Yellow

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories