Kukulla Adele Rag

Marka

8,800 L

Brand:  Moulin Roty

Kukulla juaj e preferuar klasike, Adele, nga grupi Les Coquettes i Moulin Roty, është kthyer  me një veshje krejt të re. Tanimë është e veshur me një fustan pambuku gri të zbehtë, elegant  dhe me model lulesh të bardha dhe thekse rozë. Adele nuk është vetëm e mrekullueshme për të luajtur, por gjithashtu një dekoruese perfekte e dhomës së çdo vajze të vogël. Me gjatësi 38 cm, ajo është perfekte për vogëlushët e moshës +2 vjeç.  Adele është një ide dhurate shumë e veçantë që vogëlushët do ta adhurojnë.

Karakteristikat: 

 • Shoqëruese ideale për vogëlushët në dhomën e gjumit
 • Një ide dhurate shumë e veçantë
 • Është kukull e mrekullueshem për të luajtur
 • Materiale shumë miqësore dhe të buta për vogëlushët

Të dhënat teknike:

 • Gjatësia: 88 cm
 • Mosha: +2 vjeç

S’ka stok

 • Kukulla Adele Rag

  8,800 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kukulla Adele Rag

   8,800 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Barkodi: 3575677105077 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories