Kukulla- Baby Camomille

Marka

5,600 L

Brand:  
Djeco

Me sytë e saj të bukur ngjyrë kafe dhe fytyrën engjëllore, Baby Camomille është një kukull me veshje për fëmijët e moshës +18 muajsh. Është e lehtë dhe me madhësi që përshtaten në mënyrë të përkryer me duarte e të vegjëlve. Trupi i saj i butë,  e lejon atë të adoptojë të njëjtat pozicione si një foshnjë e vërtetë. Fytyra, krahët dhe këmbët janë prej vinili shumë të butë dhe të këndshëm në prekje. Me sytë e saj të përgjumur, ajo bie në gjumë kur shtrihet me shpinë. Kukulla vjen e shoqëruar me një set veshjeje të kombinuar bukur dhe të bëra nga material 100% pambuku.

Karakteristikat:

 • Mbushje trupi me fibër 100% të ricikluar
 • Kukulla dhe rroba lahen në makinë në 30°
 • Veshja e bërë nga material 100% pambuku
 • Përmasat e kukullës 32 cm
 • Për moshat +18 muajsh

Ka stok

+
 • Kukulla- Baby Camomille

  5,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kukulla- Baby Camomille

   5,600 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Nën 29 – Nën 29
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories