Lunch box – Dhelpra

Marka

1,600 L

Brand:  
3 Sprouts

Kutia e ushqimit nga 3 Sprouts është e zbukuruar me kafshë pylli dhe ka 3 ndarje praktike për një vakt të shëndetshëm edhe kur ndodheni jashtë shtëpie. Kjo kuti simpatike ushqimi është e mbrojtur nga rrjedhjet falë mbylljes hermetike dhe gjithashtu ruan freskinë e ushqimeve. E bërë me materiale të cilësisë së lartë dhe jo të dëmshëm si BPA, PVC dhe Ftalate. Garanton siguri maksimale për ushqimin e fëmijës tuaj. Mund ta përdorni në mikrovalë dhe po ashtu mund ta ruani në ngrirje. Mund të lahet lehtësisht në makinë larëse dhe do të jetë gati për t’u përdorur sërish për vaktin e ditës së nesërme.

Karakteristikat:

 • Kuti ushqimi me 3 ndarje
 • Mbyllje hermetike
 • Ruan freskinë e ushqimeve
 • Mund të lahet në larëse enësh
 • Mund të futet në ngrirje
 • Mund të përdoret në mikrovalë
 • E sigurtë për fëmijët falë materialeve jo të dëmshme për shëndetin

Të dhëna teknike:

 • Përmasa: 21.5 x 14 x 6.4 cm
 • Materjali: plastikë dhe silikon pa PVC, BPA, ftalate dhe plumb

S’ka stok

 • Lunch box - Dhelpra

  1,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lunch box - Dhelpra

   1,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Dimensions 10 × 11 × 10.5 cm
   Marka

   3 Sprouts

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories