Kuti ushqimi – Ferma Blu

Marka

3,200 L

Brand:  Lässig

Ju nuk keni nevojë për qese plastike, që nuk janë edhe të këshillueshme nga ana e higjenës, për të paketuar një vakt të shëndetshëm, me porcione të përsosura për fëmijët tuaj. Kutitë e ushqimit pa BPA janë bërë prej iunoksi të fortë.  Për shkak se janë tre madhësi të ndryshme, kutitë e ushqimeve mund të grumbullohen brenda njëra-tjetrës për të kursyer hapësirë.  Kapaku i sigurt dhe i fiksuar është i lehtë për t’u përdorur nga duart e vogla. Këto kuti të vogla ushqimesh janë ideale për kujdesin ditor, për në kopsht ose daljet familjare. Garantojnë mbajtje të ushqimit në kushte maksimale dhe pa i humbur vlerat ushqimore.

Karakteristikat:

 • Bërë prej inoksi të fortë
 • Dizajn rezistent ndaj rrjedhjeve
 • Vijnë tre madhësi të ndryshme
 • Mund të grumbullohen brenda njëra-tjetrës për të kursyer hapësirë
 • Janë ideale për kujdesin ditor, për në kopsht ose daljet familjare
 • Garantojnë mbajtje të ushqimit në kushte maksimale dhe pa i humbur vlerat ushqimore
 • Të sigurta për tu larë në lavapjatë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 11.8 x 11.8 x 5.5 cm
 • Pesha: 0.242 kg
 • Dizajni: Tematikë ferme

S’ka stok

 • Kuti ushqimi - Ferma Blu

  3,200 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kuti ushqimi - Ferma Blu

   3,200 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories