Lopa me ngjyra – Cachatou

Marka

3,570 L

Brand:  
Djeco

Kutinë e formës Cachatou është një lodër druri argëtuese në formën e një lope. Vogëlushët tuaj, duke filluar nga 18 muajsh, do të argëtohen duke përshtatur pjesë të formave dhe ngjyrave të ndryshme në hapësirat e gdhendura në trupin e lopës. Gjithashtu shumë zbavitëse është edhe lëvizja e kokës së lopës e lishur me trupin me një sustë! Është lodër ideale për të zhvilluar aftësitë motorike të fëmijëve sikurse për të mësuar format dhe ngjyrat. Gjithashtu kjo lodër është edhe një ide dhurate shumë e veçantë.

Format që përmban:

 • një yll
 • një lule
 • një rreth
 • një hënë
 • një trekëndësh
 • një katror

Karakteristikat:

 • Lodër druri argëtuese për vogëlushët
 • Zhvillon aftësitë motorike
 • Mundëson njohjen e formave dhe ngjyrave
 • Format janë praktike për tu mbajtur nga duart e vogla
 • Ide dhurate shumë e bukur

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 17 x 21 x 10.5 cm
 • Mosha: +18 muajsh
 • Materiali: Dru dhe plastikë

Ka stok

+
 • Lopa me ngjyra - Cachatou

  3,570 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Lopa me ngjyra - Cachatou

   3,570 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Qer 05 – Qer 05
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Uniseks

   Mosha

   +18 muajsh

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories