Kutia e pikturës me Mermere shumëngjyrëshe

Marka

3,400 L

Brand:  
Djeco

Zbuloni kutinë e pikturës me mermere shumëngjyrëshe me silueta kafshësh, për fëmijët nga mosha 3 deri në 7 vjeç.  Një aktivitet krijues me mermer dhe bojë. Fëmijët së pari duhet të vendosin figurat në kuti dhe më pas të hedhin disa pika boje mbi të. Kutia më pas duhet të mbyllet dhe tundet. Kaq! Më pas mahnituni me silutetat e krijuar nga piktorët e vegjël. Ky set përmban 4 piktura me silueta kafshësh të ndryshme për tu kompletuar me format e ngjyrosura me mermerët.

Karakteristikat

 • Mundëson aktivitete argëtuese dhe krijuese
 • Ndihmon fëmijët në rritjen e krijueshmërisë dhe imagjinatës
 • Përmban 4 silueta kafshësh
 • Ide dhurate shumë e bukur për festa ose ditëlindje

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 30 × 4 × 23 cm
 • I përshtatshëm për moshat: 3-7 vjeç

Ka stok

+
 • Kutia e pikturës me Mermere shumëngjyrëshe

  3,400 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kutia e pikturës me Mermere shumëngjyrëshe

   3,400 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Gjinia

   Femra, Meshkuj

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories