Kuti muzike – Let Me Call You nga Leo Friedman

Marka

4,500 L

Brand:  
Djeco

Balade en Carrosse është një kuti muzikore e stolisur bukur në formën e një karroce mbretërore, me ngjyra shumë të bukura dhe detaje tejet të veçanta. Përmban një sirtar për të mbajtur të sigurta bizhuteritë dhe aksesorë tuaj ”sekret”. Kthejeni çelësin, hapni kutinë dhe gjithçka merr jetë, një princeshë e rafinuar rrotullohet dhe reflekton mbi një pasqyrë në formën e një luleje nën notat e “Let Me Call You” nga Leo Friedman.

Karakteristikat:

 • Kuti muzikore
 • Melodia “Let Me Call You” nga Leo Friedman zgjat 2 minuta e 30 sekonda
 • Është e bërë prej druri
 • Ka një sirtar dhe një ndarje të vogël për ruajtjen e unazave
 • Pjesa e brëndshme është e veshur me kadife të butë
 • Ide dhurate për lindje dhe ditëlindje
 • Mund të personalizohet

Të dhëna teknike:

 • Përmasat e kutisë muzikore: 17.4 x 14.5 x 8.2 cm
 • Përmasat e ambalazhit: 18 x 10 x 15 cm

Ka stok

+
 • Kuti muzike - Let Me Call You nga Leo Friedman

  4,500 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Kuti muzike - Let Me Call You nga Leo Friedman

   4,500 L

   Ask a Question

     Estimated Delivery: Tet 04 – Tet 04
     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories