Kutia My Vanity

Marka

4,100 L

Brand:  
Djeco

My Vanity  një kuti mjaft e vogël që përmban gjithçka që u nevojitet fëmijëve, kryesisht vajzave, për të qenë në gjendje të bëjnë grim dhe të bëjnë make up si të rritur. Kjo kuti është e përshtatshme për vajzat e moshës +4 vjeç.  My Vanity  është perfekte, falë dizajnit dhe prakticitetit, për tu marrë me vete kudo ku shkoni. Është argëtuese dhe nxit krijueshmërinë e fëmijëve. Seti  përmban gjithçka që nevojitet për grim dhe make up, si,  buzëkuq, furçë flokësh, pasqyrë, 2 kapëse flokësh, 2 rroba, një byzylyk, një parfum  dhe shumë aksesorë të tjerë.  Gjithashtu kutia My Vanity është një ide dhuratë origjinale për ditëlindje ose festat e fundvitit.

Karakteristikat: 

 • Kutia My Vanity përmban gjithçka për grim dhe make up
 • Mund të merret kudo falë dizajnit dhe përmasave
 • Është argëtuese dhe nxit krijueshmërinë e fëmijëve
 • Është një ide dhuratë origjinale për ditëlindje ose festat e fundvitit.

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 20 x 14.5 x 8 cm
 • Mosha: +4 vjeç
 • Gjinia: Femra

Ka stok

+
 • Kutia My Vanity

  4,100 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Kutia My Vanity

   4,100 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Tet 08 – Tet 08
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Djeco

   Mosha

   +4 vjeç

   Barkodi: 3070900065529 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories