Laboratori policisë shkencore

Marka

3,900 L

Brand:  
EurekaKids

Laboratori policisë shkencore zbuloni të gjitha mashtrimet e policisë shkencore me këtë komplet: identikit, mesazhe sekrete, analiza të të dhëna, bërjen e portreteve të robotëve. Përfshin syzet, xhamin zmadhues, mikroskopin, llambën UV dhe shumë më tepër. Bëhuni një detektiv!

Karakteristikat:

 • Përmban: 1 mikroskop, pluhur në zhvillim të bardhë (karbonat kalciumi), pluhur në zhvillim të zi (fileto hekuri), 1 shënues reagues ndaj dritës UV, 1 elektrik dore të lehta UV, 1 tampon boje, 1 furçë, 56 etiketa transferimi i gjurmëve të gishtave, 18 karta regjistrimi të gjurmëve të gishtërinjve, 10 fletë për portretin e robotëve, 1 fletë histologjike me mostra indesh, 1 pipetë, 1 xham zmadhues, piskatore, 2 letra filtri, 1 pasqyrë të vogla, syze, 1 palë doreza.
 • Përfshin broshurën e ilustruar me ngjyra.
 • Punon me 2 bateri LR06 të pa përfshira dhe 2 bateri LR41 të përfshira.
 • Përmasat: 30cm x 8cm x 30cm

S’ka stok

 • Laboratori policisë shkencore

  3,900 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Laboratori policisë shkencore

   3,900 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   EurekaKids

   Mosha

   +8 vjeç

   SKU: 8435404809416 Category: Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories