Libër aktiviteti- Fairytale Peek – A- Boo

Marka

3,600 L

Brand:  Manhattan Toy

Libri i mësimit të hershëm përmban një pafundësi aktivitetesh për të zgjuar shqisat e të vegjëlve tuaj. Padyshim vogëlushët tuaj do ta adhurojnë  dhe do të argëtohen pamasë duke vëzhguar elementët me grafika shumëngjyrëshe në secilën faqe me tematike kafshët e ndryshme të pyllit. Gjithashtu libri përmban ngjyra të ndezura dhe me kontraste, si dhe pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve. Ky libër është i lehtë për t’u kapur dhe mbajtur nga duart e vogla.

Karakteristikat:

 • Libri ndihmon për të zgjuar shqisat e të vegjëlve
 • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
 • Përmban pjesë super të buta për të qetësuar mishrat e dhëmbëve
 • Aktivitet argëtues dhe edukativ që do të adhurohet nga vogëlushët
 • Mundëson aktivitet prekjeje, njohjen e ngjyrave dhe kontrastet

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 15.25  x 5.1 x 15.25 cm

S’ka stok

 • Libër aktiviteti- Fairytale Peek - A- Boo

  3,600 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Libër aktiviteti- Fairytale Peek - A- Boo

   3,600 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Manhattan Toy

   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories