Bllok ngjyrosje me ujë – Animals

Marka

1,200 L

Brand:  Melissa & Doug

Water Wows nga Melissa & Doug janë blloqe të bukura dhe tërheqse të cilat ngjyrosen me lapustilën me ujë! Nuk lë njolla në rroba apo nëpër shtëpi, vetëm ujë që thahet në 1 minut!

Karakteristikat:

 • Lapustila me ujë mund të rimbushet çdo herë që mbaron

 • 4 Tabela me vizatime për tu ngjyrosur

 • Tabelat e ngjyrosjes pasi të thahen, mund të ngjyrosen nga e para!

 • Aktiviteti “Kërkoni dhe Gjeni” në secilën faqe: gjatë ngjyrosjes me lapustilën me ujë do të zbuloni vizatime të fshehura

Të dhënat teknike:

 • Mosha: +3 vjeç

Ka stok

+
 • Bllok ngjyrosje me ujë - Animals

  1,200 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Bllok ngjyrosje me ujë - Animals

   1,200 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Dhj 07 – Dhj 07
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   Mosha

   +3 vjeç

   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories