Bllok me stickers – Sweets & treats

Marka

1,275 L

Brand:  Melissa & Doug

Me 16 faqe në dispozicion dhe 500 ngjitëse ëmbëlsirash, karamelesh dhe frutash fëmijët do të argëtohen pa masë duke krijuar figura tortash madhështore si pastiçerë të vërtetë. Ata mund të krijojnë vetë tortën e tyre të preferuar të cilën prindërit do t’ja kthejnë si me magji në një tortë të vërtetë për ditëlindje.

Karakteristikat:

 • Libër  me ngjitëse me baza tortash gati për tu dekoruar
 • Përfshihen 500+ ngjitëse në 16 faqe shumëngjyrëshe
 • Nxit aftësinë krijuese dhe imagjinatën

S’ka stok

 • Bllok me stickers - Sweets & treats

  1,275 L

  Request a Call Back

  •  Delivery & Return

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Ask a Question

   Bllok me stickers - Sweets & treats

   1,275 L

   Ask a Question

     ... people are viewing this right now

     Share
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Melissa & Doug

   SKU: 000772142397 Categories: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close My Cart
   Close Wishlist
   Recently Viewed Close
   Close

   Close
   Navigation
   Categories