Libri i lindjes- Les Moustaches

Marka

4,700 L

Brand:  Moulin Roty

Një libër thesari i ilustruar me 80 faqe që shoqëron fëmijët nga ditët e para deri në ditëlindjen e gjashtë. Përmban një koleksion fjalësh dhe imazhesh, me 6 zarfa suveniresh dhe 1 matëse si dhuratë. Një libër i madh me mbyllje magnetike. Tregoni dhe mbani kujtimet e para të fëmijës tuaj në librin e tij të lindjes. Përveç se ka një vlerë të padiskutueshme, mund të jetë gjithashtu edhe një dhuratë perfekte lindjeje.

Karakteristikat:

 • Një libër thesari i ilustruar me 80 faqe që shoqëron fëmijët nga ditët e para deri në ditëlindjen e gjashtë
 • Përmban një koleksion fjalësh dhe imazhesh, me 6 zarfa suveniresh dhe 1 matëse si dhuratë
 • Mund të jetë gjithashtu edhe një dhuratë perfekte lindjeje
 • Krijon një lidhje më të ngushtë prind- fëmijë

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 24 x 19.5 x 2 cm

Ka stok

+
 • Libri i lindjes- Les Moustaches

  4,700 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Libri i lindjes- Les Moustaches

   4,700 L

   Na pyesni

     Kohëzgjatja e dorëzimit të produktit: Gus 15 – Gus 16
     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Marka

   Moulin Roty

   Barkodi: 3575676666005 Kategoritë: , Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories