Loje me letra – Little MIME

Marka

1,300 L

Brand:  
Djeco

Thirrja për ndihmë erdhim, kush është gati? Të vegjlit e kafshëve kanë humbur rrugë për tu kthyer në shtëpinë e tyre. Fëmijët do duhet të marrin një të vogël kafshe dhe duhet të kopjojnë mënyrën e tyre të sjelljes dhe lojtarët e tjerë duhet të gjejnë llojin e kafshës që bëhet fjalë. Nëse po, i vogli gjen rrugën për në shtëpi. Një lojë imitimi dhe bashkëpunimi që zgjat rreth 10 minuta dhe luhet me 2-4 lojtarë. Një format i ri dhe një mënyrë argëtuese dhe origjinale për të shkathtësuar fëmijët.

Karakteristikat:

 • Aktivitet argëtues dhe edukues
 • Një lojë imitimi dhe bashkëpunimi që zgjat rreth 10 minuta
 • Perfekte për lojë në grup
 • Fëmijët do duhet të kthejnë të vegjlit e kafshëve në shtëpinë e tyre

Të dhënat teknike:

 • Përmasat e paketimit: 8.5 x 11 x 3 cm
 • Mosha: 2- 5 vjeç

S’ka stok

 • Loje me letra - Little MIME

  1,300 L

  Rezervo një telefonatë

  •  Transporti & Kthimet

   Ne dëshirojmë të shtojmë vlerë në jetën tuaj të përditshme, të kuptojmë çfarë ju bën të lumtur, çfarë e përmirëson jetën e familjes tuaj, çfarë ju jep kënaqësi, çfarë ju argëton dhe ju suprizon, për ta transformuar atë dije në shërbime dhe produkte cilësore.

   Dërgesat & Ndërrimet

   Çdo porosi brenda qytetit të Tiranës ka një kosto transporti, 200 lekë. Për rrethinat në Tiranë dhe çdo qytet të vendit ka një kosto transporti prej 300 lekë. Për porositë nga Kosova, kosto e transportit është 850 lekë, ndërsa me vendet e tjera, kostot e transportit janë sipas çmimeve të operatorëve postarë.

   Bee Kids ofron mundësinë e ndërrimit të produkteve të porositur për çdo klient në çdo qytet të vendit, por edhe jashtë. Çdo procedurë e tillë, kosto dhe kohëzgjatja specifikohen në momentin e ndërrimit të porosisë. Ndërrimet e produkteve të blera, në dyqan ose online, bëhet deri në 3 ditë nga momenti i blerjes. Gjithashtu ndërrimet bëhen me produkte të një vlere të barasvlefshme ose më të lartë.

   Informacioni

   Na kontaktoni për çdo informacion apo shqetësim tuajin në një nga format e mëposhtme të kontaktit:

   Email: [email protected]

   WhatsApp: +355 68 904 1249

  •  Na pyesni

   Loje me letra - Little MIME

   1,300 L

   Na pyesni

     ... vizitorë  po e shikojnë dhe e kanë parë

     Ndaje me miqtë
   Garantuar nga Bee KidsTrust
   Close
   Kategoritë
   Close SHPORTA BEE
   Close Lista e dëshirave
   Parë së fundmi Close
   Close

   Close
   Bee Kids
   Categories